Innovatsioon ja kvaliteet

Meie meeskonnal on viieteistkümne aasta pikkune kogemus metallpiirete ja sepisaedade valmistamisel. Modernne automatiseeritud tootmistehnoloogia on kvaliteetse toodangu ja kiire tarne garantiiks. Kasutusel olevad kvaliteetsed materjalid ja parimad viimistlustehnoloogiad tagavad toodete pikaealisuse.

Terasest varbtäitega piirdeaedade ja väravate valmistamisel kasutame varbtäidisena vertikaalselt 15×15 mm ruutprofiile, mis läbivad horisontaalselt asetsevaid perforeeritud 40×25 mm nelikantprofiile. Toru-torus tehnoloogilise lahenduse puhul on sulatsingil juurdepääs kõikidele detaili sise- ja välispindadele. Seeläbi tagatakse toodete korrosioonikindlus aastakümneteks. 

Kõikide aiatüüpide puhul on võimalik varbtäiteks kasutatavate vertikaalsete torude puhul valida kahe otsatüübi vahel: 

  • STANDARD – toruotsad täisnurksed, kaetud plastikkorkidega. 
  • DIAMOND – ülemised toruotsast lõigatud 60° nurga alla, mis raskendab piirdeaiast üleronimist

Dekoratiivse ja kauakestva lõpptulemuse saavutamiseks on kõikide piirdeaedade ja väravate puhul kasutatud kaheosalist korrosioonikaitse tehnoloogiat DUPLEX. Kuumtsinkimise protsessi käigus kaetakse terasdetailide sise- ja välispinnad rooste eest kaitsva tsingikihiga. Pulbervärvimine pakub piiretele ja väravatele täiendavat roostekindlust ning elegantset lõpptulemust, mis kuumtsinkimisega kombineerituna tagab toodangu korrosioonikindluse aastakümneteks.

Pidamaks vastu äärmuslikele ilmastikutingimustele kasutatakse kõikidel väravatel Locinoxi kõrgkvaliteetseid väravatarvikuid. Locinox on euroopas juhtiv väravatarvikute valmistaja, kelle tarvikud tagavad väravate pikaaegse probleemideta töökindluse. Lukukorpuste mehhanismid on valmistatud roostevabast terasest ja väravate käelisust on võimalik muuta. Väravate lukuvastused on alumiiniumist ja varustatud kummist tihendiga, mis leevendab värava sulgumist ning kaitseb värava pinnakatet kahjustuste eest. Tiibväravate maariive on võimalik võtmega lukustada.

Tiib- ja liugväravate mugavamaks opereerimiseks on võimalus väravalahendusi täiendada BFT väravaautomaatika abil. BFT pakub kõrgkvaliteetseid automaatikalahendusi elamu-, äri- ja tööstushoonetele, mis tagavad tõrgeteta väravate opereerimise ka keerulistes ilmastikuoludes. Seadmeid on võimalik juhtida kaugjuhtimispuldi või nutitelefoni rakenduse abil. Läbipääsusüsteeme on võimalik täiendada ka GSM lisamooduliga, misläbi saab väravaautomaatika avanemise ja sulgumise operatsioone käivitada telefonikõne abil. Lahendus on sobilik majaühistutele ja tööstushoonetele, kus on vajalik läbipääsusüsteemi opereerimisele juurdepääs tagada suurele hulgale inimestele.  

Kontakt

Võtke meiega ühendust!

Leiame teile kõige sobivama lahenduse!

KONTAKTID